-تراپی-min.jpg

لیزر تراپی

لیزر تراپی : لیزر یک نوع نور تقویت کننده پر انرژی است که سال های متمادی در صنعت پزشکی و فیزیوتراپی استفاده می شود و به متخصصین این اجازه را می دهند تا درمان به طور دقیق تر انجام گردد . این روش درمانی در مقایسه با دیگر روش ها فرد در حین درمان درد و تورم کمتری خواهد داشت .

لیزر تراپی
لیزر تراپی

یکی از روش های که در طب فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرد لیزر های پرتوان است . لیزر های پر توان در واقع اثرات کاهش التهاب دارند و سه اثر عمده دارند که عبارتست از: فوتو شیمیایی، فوتو مکانیکال و فوتو حرارتی است که با مجموعه این سه اثر باعث می شود که سایز دیسک های گردن و دیسک های کمر کوچک شود . اثرات تحریک رشد غضروف در آرتریت های زانو دارند و اثرات ضد التهاب دارند .

فواید لیزر تراپی

مزیت استفاده از لیزر این است که سرعت درمان را خیلی بالا می برد و زمان درمان و رسیدن به نتیجه مطلوب را کوتاه تر می کند اگرچه بیمار هزینه بیشتری را نسبت به دستگاه دیگر برای لیزر پرداخت می کند ولی همان کوتاه تر شدن زمان درمان و زودتر رسیدن به مقصد درمانی باعث می شود صرفه جویی در هزینه درمان می شود .

در لیزر تراپی میزان آسیب بسیار کمتر می باشد و تنها با ایجاد برش های بسیار کوچک و کم عمق می توان به درمان پرداخت . مدت زمان انجام لیزر تراپی بسیار کوتاه می باشد .

اثرات لیزر

  • کاهش درد و التهاب ( به ویژه در افرادی که دیسک گردن و کمر )
  • بازسازی بافت
  • افزایش سوخت و ساز
  • تحریک عملکرد عصب
  • بهبود زخم های که به درمان مقاوم هستند
  • و …

لیزر تراپی چگونه انجام می شود ؟

طبیعتا لیزر در طب فیزیکی همراه با روش ها و تجهیزات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . لیزر به دو صورت پر توان و کم توان می باشد که در صنعت پزشکی به لیزر کم توان، لیزر سرد گفته می شود .

در این روش درمانی نوری از سطح پوست عبور می کند و به داخل بافت بدن نفوذ می کند . هر چند نفوذ این نور به اندازه چند میلی متر است اما تاثیر بسزایی در درمان بیماری های نظیر آسیب دیدگی ها در عضلات، تاندون ها، رباط ها، بافت های همبند، استخوان و پوست می باشد .

کلینیک تخصصی درد پردیس با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند . برای مشاوره می توانید به بهترین کلینیک درد در تهران مراجعه نمایید .

تعداد جلسات لیزر تراپی

تعداد جلسات درمان با توجه به سابقه بیماری و میزان آسیب دیدگی متفاوت است و قبل از معاینه نمی توان تعداد جلسات درمان را مشخص نمود . لذا برای کسب اطلاع از تعداد جلسات درمانی بهتر است به متخصصین درد در کلینیک چند تخصصی درد پردیس مراجعه نمایید .

هزینه لیزر تراپی

هزینه لیزر تراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد . هزینه با توجه به نوع درمان و تعداد جلسات درمان متفاوت است . لذا قبل از معاینه نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه این روش درمانی به کلینیک درد در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

لیزر تراپی یک روش درمانی بسیار ساده می باشد، در صورتی که تمایل به درمان بیماری خود بدون بیهوشی و جراحی دارید این روش درمانی بسیار موثر می باشد . جهت درمان و انتخاب روش درمانی مناسب با توجه به شرایط خود می توانید با متخصصین درد در کلینیک درد در تهران مشورت نمایید، برای مشاوره تخصصی با شماره های ۸۸۹۱۶۳۰۱ ۸۸۹۲۵۴۳۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام کلینیک درد پردیس مراجعه کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین کلینیک درد در تهران مراجعه نمایید .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.


تماس با کلینیک پردیس

تلفن تماس: ۸۸۹۱۶۳۰۱ – ۸۸۹۲۵۴۳۰

آدرس: تهران، خیابان ولی عصرپایین تر از مطهری کوچه حسینی راد پلاک ۴۸ طبقه همکف

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 09:00-19:00

پنچشنبه 09:00 – 13:00

جمعه: تعطیل

logo-pardis-90

درمانگاه چند تخصصی درد پردیس کلینیک چند تخصصی درد پردیس، مجموعه ای است که جهت درمان دردهای مختلف بدن با دیدگاه تلفیقی برپا شده است در این کلینیک درمان درد با ترکیب روش های طب غربی مدرن و طب مکمل در کلینیک مجهز به دستگاه های پزشکی و درمانی روز جهان با متخصصین پزشکی انجام می گیرد.

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک درمان درد پردیس محفوظ می باشد

Call Now Button